Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

YOSK’dan teşekkür ziyareti!

0 169

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Akkim’in sponsorluğunda Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi’nde ve Avrupa kupalarında mücadele eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nde (YOSK) kulüp başkanı, sporcular ve yönetim kurulu üyeleri, Akkim Genel Müdürü Onur Kipri’yi ziyaret etti.

Ziyarete Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) Başkanı Arif Öztürk de katıldı. Yıllardır Süper Lig’de ve Avrupa kupalarında ilimizi ve ülkemizi temsil eden YOSK’ta başkan Erkoç ve beraberindekiler, kendilerine her zaman destek veren sponsorları Akkim Genel Müdürü Onur Kipri’ye teşekkür ziyaretinde bulundular.

- Reklam -

TBESF Başkanı Arif Öztürk’ün de yer aldığı ziyarette YOSK’un geçmişten bugüne kadar elde ettiği başarılar ve engelli sporcuların mücadeleleri konuşuldu. Ziyarette Akkim Genel Müdürü Onur Kipri’ye teşekkür eden TBESF Başkanı Arif Öztürk, “Akkim’in bölgede ve özellikle engelli sporunda bir marka olan YOSK’a katkısı federasyonumuzca ve ülkemizce bilinmektedir. Böylesine bir destekten dolayı Akkim Genel Müdürü Onur Kipri ve Akkim’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç ise “Akkim sayesinde engelliler spor yapma imkanı buluyor. Bu sayede de engelli bireylerimiz sporla beraber dünyaya açılıyor. Bu konudaki desteklerinden dolayı Akkim Genel Müdürü Onur Kipri’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bugün Akkim sayesinde binlerce kişiye iş olanağı sağlanıyor. Yalova’nın kalkınmasında önemli rol oynayan ve ekonomiye katkı sağlayan Akkim, YOSK’un her zaman destekçisi olmuştur” şeklinde konuştu.

Ayrıca Erkoç, 2018-2019 sezonu sonunda düştükleri 1. Lig’de şampiyon olarak yeniden Süper Lig’e yükselmek istediklerini söyledi. Erkoç, Yalova’yı ve Akkim’i en iyi şekilde temsil edeceklerini dile getirdi. Akkim Genel Müdürü Onur Kipri de “YOSK’un başarıları bizlerin övünç kaynağı olmuştur. YOSK’un başarıları ile mutlu oluyoruz. Ayrıca Avrupa’da da üst sıralara doğru çıkması, bizleri gururlandırmaktadır” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.