AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Bakanlarla görüştüler!

AK Partili Yalova Teşkilatı ve ilçe belediye başkanları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u ziyaret ettiler.

AK Partili ilçe belediye başkanları Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u ziyaret ederek Yalova’da gerçekleşen ve projelendirilen çalışmaları ele aldılar.

İKİ BAKANA ZİYARET

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Milletvekili Meliha Akyol, YAKAB (Yalova İli Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma İşletme Birliği ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, YATUB (Yalova Turizm Birliği) Başkanı İsmail Atik, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, ALBEL Genel Müdürü Temel Baş ve parti yöneticileri, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’u ziyaret ederek Yalova’da gerçekleşen ve projelendirilen çalışmaları ele aldılar.

VERİMLİ GEÇTİ

Ziyarette Yalova’da yapılan çalımalar, yeni projeler ve talepler bakanlara iletildi. Belediye başkanlarıyla yakından ilgilenen Bakan Tarhan ve Bakan Ersoy, yapılacak çalışma sonunda gerekli yardımların yapılacağını ifade ettiler.

Bakan Tarhan ve Bakan Ersoy’a ilgisinden dolayı teşekkür eden başkanlar ve parti teşkilatları adına YAKAB ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, plaket takdim etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.