reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Yay Burcu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yay Burcu
reklam

Yay Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Jüpiter
Elementi: Ateş
Uğurlu günü: Perşembe
Uğurlu sayısı: 3, 5
Uğurlu taşı: Turkuaz
En belirgin özelliği: Canlılık
En büyük emeli: Şöhret
En büyük hatası: Alaycılık
Zayıf noktaları: Megolomanlık, konfor düşkünlüğü
Aşkta uyumlu burçlar: Koç, Aslan
Evlilikte uyumlu burçlar: Koç, Aslan

İyimser, güler yüzlü, sokulgan, dürüst ve güvenilir olmak bu burcun en belirgin özellikleridir. Kavrama yetenekleri gelişmiş olduğundan becerikli olmalarının da katkısı ile ele aldıkları her işte, özellikle felsefe konularında başarılı olurlar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır. Bazen hiç düşünmeden, akılsızca risklere atılırlar. Bilmedikleri şeyleri araştırıp, keşfetmeyi severler. Çok yönlü insanlardır ve çocuklara çok düşkün olduklarından çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuran ebeveynler olurlar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır. Yayların yaşam çerçeveleri herhangi bir şekilde kısıtlandığı zaman, içsel bir biçimde alt üst olurlar. Akılsızca risklere atılırlar. Yayların hayatı yeniliklere merakları ile karakterize edilebilir. Bilmedikleri şeyleri araştırıp, keşfetmeyi severler. Yaylar çok yönlü ve aynı anda ilgilenebilecekleri birkaç konu olduğunda mutlu olan kişilerdir.

Yay Burcu Erkeği
Bu burcun erkekleri meraklı, cana yakın ve neşeli yapısıyla dikkat çeker. Dost canlısıdır ve en nefret ettiği şey hareketsizliktir. Bilgili ve kültürlü kadınlarla birlikte olmaktan keyif alır. Bir kadından hoşlandığında ilgisini yoğun bir şekilde belli etmekten çekinmez ve severse gerçekten bağlanır. Cömertliğiyle tanınan bu erkeğin harcamalarındaki savurganlık zaman zaman size hayrete düşürebilir. Çocuklara çok düşkün olduğundan evlilikten korkmaz ve sevecen bir baba olur.

Yay Burcu Kadını
Yay burcu kadını özgürlüğüne düşkün, emir almaktan hoşlanmayan alımlı, espritüel, duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker. Hassas ve kırılgandır. Zekidir ve kavrama yeteneği kuvvetlidir. Birden fazla konuya ilgi duyabilir ve hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilir. Ayrıca sıkılgandır ve huzursuzluk olan ortamlarda fazla bulunmaz. Dostlarına fazlasıyla önem verir ve fedakardır. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı sever. Maddi anlamda güçlü olmak ister. Karşı cinsle ilişkisinde temkinli adım atar ve özgürlüğüne düşkün olduğundan evlilik ona uzak bir kavramdır.

reklam