DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Oğlak Burcu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Oğlak Burcu
reklam

Oğlak Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Satürn
Elementi: Toprak
Uğurlu günü: Cumartesi
Uğurlu sayısı: 2 ve 8
Uğurlu taşı: Lal
En belirgin özelliği: Dik başlılık
En büyük emeli: Yükselmek
En büyük hatası: Agresiflik
Zayıf noktaları: Abartılı titizlik, her şeyi ciddiye alma
Aşkta uyumlu burçlar: Boğa, Başak
Evlilikte uyumlu burçlar: Boğa, Başak

Bu burçtan olanlar genellikle çalışkan, güvenilir, kararlı, disiplinli, azla yetinmesini bilen ve düzenli insanlardır. Genellikle iyi birer eş ve anne-baba olurlar. Geleceği ayrıntılı bir biçimde planlama istekleri nedeniyle zaman zaman kuruntulara kapılabilir, hatta depresyona girebilirler. Her zaman işleri başlarından aşkın olduğundan insanlarla zor ilişki kurarlar ve çok fazla sosyal oldukları söylenemez. Yine de çalışkan ve özverili tavırlarıyla insanların saygısını kolayca kazanırlar. Genellikle iyi bir sırdaş olurlar, ancak başkalarının başarısızlıklarını abartma konusunda bazen sınırları aşabilirler.

Oğlak Burcu Erkeği
Hırslı ve çalışkan bir erkektir. Çalışmazsa mutlu olamaz. Geceleri ofiste çok zaman geçireceğini bilmeli, bunu kabul edemeyecekseniz en baştan ondan uzak durmalısınız. Oğlak erkekleri gurur duyabilecekleri bir sevgili ararlar ve başarılı kadınlardan hoşlanırlar. Hatta onların “mükemmel” kadının peşinde olduklarını söylemek abartılı olmaz. Eğer patronuyla ya da iş hayatındaki rakipleriyle tanıştırırken gurur duyabileceği biri değilseniz yanınızda pek kalmayacaktır. Espri duygusu çok gelişmiştir ve bu erkek sizi yataktayken bile güldürebilir. Eğer siz de onu eğlendirebilir ve sıkıntısını dağıtmayı başarabilirsiniz size bağlanması hiç zor olmayacaktır.

Oğlak Burcu Kadını
Oğlak kadınının en belirgin özellikleri hırslı yapısı, evcimen tavırları, çalışkanlığı ve dürüstlüğüdür. Her zaman kendinden emin görünür ve en yakınındakilere bile kolay kolay güvenemez. Çevresindeki insanlara karşı mesafeli tavırlar sergiler, nezaket sınırlarını asla aşmaz. İş konusunda iddialı ve hırslıdır. Aşk konusunda ise kalbinden çok mantığıyla hareket eder ve temkinli adımlar atar. Sadık bir eş ve sevecen bir anne olur. Evliliği bir meslek gibi ele alır ve planlar. Aşırı sahiplenme güdüsü nedeniyle zaman zaman çekilmez olabilir. O, bir işkoliktir. Bir karar verip yolunu belirlediğinde, er yada geç oraya ulaşır. Çalışıyorsa, iş kimliği, kadın kimliğinin önüne geçebilir. Sorunlar, yükseklere tırmanmak için onu kamçılar. Kader, Oğlak kadınlarına, biraz kötü davranabilir. Ama sırtlarına ne kadar yük verilirse, o kadarını kaldırabilir güçtedir, cefakardır. İstikrar sağlamak için ölesiye bir gayret içindedir.

reklam