reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Kova Burcu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kova Burcu
reklam

Kova Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Satürn (Uranüs)
Elementi: Hava
Uğurlu günü: Pazar
Uğurlu sayısı: 4 ve 8
Uğurlu taşı: Ametist, yeşim
En belirgin özelliği: İşbirliği
En büyük emeli: Yükselmek
En büyük hatası: Başkalarına hayranlık duyma
Zayıf noktaları: Aldırmazlık, soğukluk
Aşkta uyumlu burçlar: İkizler, Yengeç, Terazi
Evlilikte uyumlu burçlar: İkizler, Yengeç, Terazi

Kova insanları, değişimi, yenilik ve macerayı sever. Arkadaş canlısı ve uyumlu olsalar da tepkilerini kestirmek zordur ve ne yapacaklarını önceden tahmin etmek pek mümkün olmaz. Onlar için maddi değerlerin hiçbir anlamı yoktur. Tamamen dostluğun egemen olduğu bir dünya özlemi içindedirler. Aşk, bu burç için ideallerinden sonra gelir. Aşksız bir dünyada daha az karmaşanın olacağını düşünen Kovaların sayısı hiç az değildir. İkili ilişkilerde hoşgörülüdürler ve kıskançlıklarını dizginleyebildikleri sürece kalp kırmazlar.

Kova Burcu Erkeği
Kova erkeğinin en belirgin özelliği çok yönlü oluşudur. Onun ilgisini çeken fazla şey vardır. En merak ettiği konulardan biri de insanlardır. Bu yüzden, kadın veya erkek, kiminle karşılaşırsa bir süre durup onu incelemek ister. Sizinle tanıştığında da fazlaca ilgilenecektir. Sizinle uzun uzun konuşacak, saçınızdan fikirlerinize kadar her şeyi öğrenmeye çalışacaktır. Bu size ümit vermesin çünkü kısa süre sonra bir kadınla da aynı şekilde ilgilenecektir. Çalışkan ve neşeli bu erkekler duygularını kolay kolay belli etmezler. Her anlamda mükemmeliyetçidirler ve zor beğenirler. Neşeli kadınlardan hoşlanırlar. İkili ilişkilerinde iyi bir sırdaş ve tutkulu bir aşık olurlar.

Kova Burcu Kadını
Becerikli, değişken, kararlı ve özgürlüklerine düşkün kadınlardır. Çevresi tarafından sevilen ve aranan kişilerdir. Dostluğa fazlasıyla önem verirler. Akılcı ve pratik olurlar. İlişkide kendisini kısıtlayan erkeklerden hiç hoşlanmazlar ve karşısındaki erkekten dürüstlük beklerler. Çünkü kendileri de açık sözlü ve gayet nettir. Kova kadınları duygusal anlamda çok hassastır ve iyi bir partner olur. Girdiği bir ortamda kıyafetleriyle de kendini hemen belli eder. Çünkü stili farklıdır ve klasik giyinmesini hiç sevmez. Kova burcu kadınının doğuştan gelen bir insancıl yanı vardır. Kova burcu kadını için en büyük mutluluk, başkalarına iyilik yapmak ve onları mutlu etmektir. Kova burcu kadınından çok iyi bir eş olacaktır.

reklam