reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Akrep Burcu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Akrep Burcu
reklam

Akrep Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Mars
Elementi: Su
Uğurlu günü: Salı
Uğurlu sayısı: 9
Uğurlu taşı: Topaz
En belirgin özelliği: Karanlık
En büyük emeli: Zenginlik
En büyük hatası: Merhametsizlik
Zayıf noktaları: Benmerkezcilik, kibir
Aşkta uyumlu burçlar: Yengeç, Balık
Evlilikte uyumlu burçlar: Yengeç, Balık

Akrep burçları için hayat bir deney sahasıdır ama yaptığı her şeyi çok ciddiye alır. Amaçlarını kesin çizgilerle belirler. Akrepler yaşama tutkuyla bağlıdır. Yaşama güçleri kadar fiziksel güçleri de kuvvetlidir. Her an patlamaya hazır yanardağ gibidirler. Akrep burçlarının güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Kızgın bir Akrep burcunun gözleri bir Aslan’ı bile yolundan döndürebilir. Duygularına kapılırlarsa tehlikeli olabilecekleri için hareketlerini sürekli şekilde mantık kontrolü altında tutmaya çalışmalıdırlar. Bu burçtan en iyi ve en kötü insanlar çıkabilir. Yaşadığı hayatı kontrolü altında tutmak ister. Yapılan iyilikleri de kötülükleri de unutmazlar. Cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar.

Akrep Burcu Erkeği
Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe, alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok önem verir. Maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür. Eleştirmeyi sever, tenkit edinmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir. Bu burcun erkekleri çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayıp, yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir. İkili ilişkilerde oldukça kıskançtır. Eşini aşırı derecede sahiplenir. Evlendiğinde arzulu, tutkulu, sadık ve eşinin tüm isteklerini yerine getirmeye çalışan uyumlu bir eş, sevecen bir baba olacaktır.

Akrep Burcu Kadını
Akrep burcu kadını cazibeli, azimli, hırslı, akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir mizacı vardır. Alçakgönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın, bir o kadar da mağrur ve kibirlidir. Kıskançlık akrep burcu kadınının doğasında vardır. Dostluklar onun için çok önemlidir. Yalandan nefret eder. Doğru bildiği konularda kesinlikle taviz vermez. Cesurdur ve tuttuğunu koparıncaya kadar çabalamaya devam eder. Başarısızlığı hiçbir şekilde kabul etmez. Akrep burcundaki kadınlar çevresine karşı garip bir şüphecilikle yaklaşır ve kolay kolay karşı tarafa güvenmez. Fazlasıyla duygusal olan bu burcun kadınlarının intikam duyguları da çok gelişmiştir Bir ilişkide öncelikle sevgi ve saygıya önem verir. Aşkla sevdiği bir erkekle ömür boyu mutlu olabilir.

reklam