DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Terazi Burcu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Terazi Burcu
reklam

Terazi Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Venüs
Elementi: Hava
Uğurlu günü: Cuma
Uğurlu sayısı: 6
Uğurlu taşı: Opal
En belirgin özelliği: Olgunluk, saygı, zariflik
En büyük emeli: Mükemmel dostluk
En büyük hatası: Kendini beğenme
Zayıf noktaları: Gösterişten hoşlanmak
Aşkta uyumlu burçlar: İkizler, Kova
Evlilikte uyumlu burçlar: İkizler, Kova

Terazi burçları genellikle iyi huylu, cazibeli, sempatik, nazik, hoşgörülü, akıllı, çalışkan sabırlı olurlar. Genellikle diyoruz çünkü bu burcun ideal portresi çok çabuk kavgacı, asık suratlı, inatçı, tembel, boşboğaz ve sabırsız olan tersine dönüşebilir. Kişisel tartışmalardan çekinir. Çabuk karar verme konusunda biraz zayıftır. Karar alacağı konular üzerinde daha çok durup, düşünmek ister. İlişkilerinde de değişik özellikler gösterebilir. Bugün burada sizinle sıkı fıkı iken başka yere gidince unutup oradakiler ile kaynaşabilir. Geri dönünce ilişkiye kaldığı yerden devam eder. İlişkilerinde her zaman bağlı kalmayabilirler. Ama tam bir birliktelik yakaladıklarında açık ve dürüst davranırlar. Çok sevdiklerinde tutku dolu bir aşkla bağlandıklarında ise burçlar kuşağının en sadık ve ateşli burcu olabilirler.

Terazi Burcu Erkeği
Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, romantik, iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Sevilen ve aranan bir dosttur. Karşılıklı güvene önem verir. Meraklı ve öğrenmeye açık bir kişiliği vardır. İyi bir konuşmacıdır ve bu özelliği ile çevresindeki insanları kolaylıkla etkileyebilir. Sakinlik ve huzur terazi burcu erkeği için önemlidir. Ani duygusal çıkışlardan uzak durur. Bakımlı olmayı seven bu burcun erkeği, temizliğe de fazlasıyla önem verir. Duygusal yönü mantığına göre daima ağır basar. İkili ilişkilerde karşı cinste özellikle zarafet, akıl, mantık ve güzellik arar. Sert mizaçlı kadınlar ona hitap etmez. Aşık olduğu zaman ateşli ve sadık bir partnerdir. Sadakat onun için çok önemlidir. İlişkileri uzun önemlidir.

Terazi Burcu Kadını
Terazi burcu kadını cazibeli, güzel, estetik, yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker. İnsanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. İyi huyludur. Kendine has bir tarzı vardır. Modayı takip etmekten ziyade, kendine yakışanı kullanmayı tercih eder. Maddi değerlere fazlasıyla önem verir. Ona göre birçok güzelliğe ulaşmak için maddi güç bir araçtır. Zora gelmeyi sevmez. Her şeyin hazır bir şekilde ona sunulmasını ister. Ağır işlerle uğraşmak yerine işlerin estetik boyutuyla ilgilenmek onu daha mutlu eder. Terazi burcu kadını olayları kendi duygularına göre yorumlar. Bu nedenle doğru bildiğini uygulamaktan çekinmez. Özgürlüğüne düşkündür. Karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Sevildiğine inanırsa fazlasıyla sadık ve şehvetli bir partner olacaktır.

reklam