AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Başak Burcu

Başak Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Merkür
Elementi: Toprak
Uğurlu günü: Çarşamba
Uğurlu sayısı: 5
Uğurlu taşı: Koyu mavi zafir
En belirgin özelliği: Temizlik, titizlik
En büyük emeli: Toplum tarafından beğenilmek
En büyük hatası: Çekingenlik
Zayıf noktaları: Titizlik, hastalığa karşı abartılı korku
Aşkta uyumlu burçlar: Boğa, Oğlak
Evlilikte uyumlu burçlar: Boğa, Oğlak

Başak burcu insanının ayakları yere sağlam basar. Bazı insanların aklını başından alan durumlar Başak için olağan karşılanabilir. İşlerini çok titizlikle yaparlar ve bu arada detaylara da çok dikkat ederler .Bu burcun insanlarının ilginç bir yönü vardır ; Onlar ya düzeni sağlarlar veya karışıklığa sebep olurlar . İkisinin ortasını bulmaları zordur. Başak burcu insanlarının pratik yönleri dikkat çekicidir . Hayır demesini bilen insanlardır. Sağlık yönünden evhamlı ve hastalıktan korkmaya müsait insanlardır. İyi yemek yemekten ve iyi giyinmekten hoşlanırlar. Başak burcu tek eşlilikten yanadır. Biriyle birlikte olmak istediğinde hem kendisine hem de karşısındakine zaman tanır. Flörtlerin üstadı olarak bilinir.

Başak Burcu Erkeği
Başak burcu erkeği, inatçı, detaycı, titiz ve mantıklı bir yapıya sahiptir. Bakımlı ve hoş görünmek ister. Kendisine önem verir. Para konusunda kendisine ve sevdiklerine para harcamaktan çekinmez. Ancak zaman zaman gereğinden fazla tutumlu hatta cimri bile olabilir. Temizlik onun için çok önemlidir. Etrafta fazla eşya görmek istemez. Sakin ve sadelikten yanadır. Aynı şey ilgilendiği karşı cins için de geçerlidir. Daha çok sade ama şık tarzları beğenir. Karşı cinste nezaket ve kibarlık arar. Aşık olmaktan korkar ama sevdiği zaman da sadık bir erkek olur. Sevgilisi onun aynı zamanda en yakın dostudur. Ancak zaman zaman ruh halinin değişmesi ve düşüncelerinin netleşmemesi durumunda çevresindekileri önemsemeden bencilleşebilir.

Başak Burcu Kadını
Başak burcu kadını sorumluluk sahibi, idealist, hırslı, nazik, detaycı ve hassastır. Titizdir ve en ufak ayrıntılara dikkat eden yapısıyla dikkat çeker. Dışarıda olmaktan çok evinde vakit geçirmeyi tercih eder. Sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınmaz. Pratik çözümleri ile birlikte yaşadığı insanların hayatını kolaylaştırır. Adalet ve merhamet duyguları fazlasıyla gelişmiştir. Mükemmeliyetçidir. Yaşadığı ilişkiye ve partnerine sahip çıkar. Bir başak kadınını yıldırmanız zordur. Onun kendisini güvende hissetmesi için kontrolün elinde olması gerekir. Mizah anlayışı oldukça gelişmiştir. Alıngan yapısına dikkat etmek gerekir. Kin tutmaz ama darıldığı kişiyi de kolayca affetmez.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.