DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Aslan Burcu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Aslan Burcu
reklam

Aslan Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Güneş
Elementi: Ateş
Uğurlu günü: Pazar
Uğurlu sayısı: 1 ve 4
Uğurlu taşı: Sarı zafir
En belirgin özelliği: Cömertlik
En büyük emeli: Zirveye çıkmak
En büyük hatası: Övünmek
Zayıf noktaları: Egoizm, gurur, hakimiyet hırsı
Aşkta uyumlu burçlar: Koç, İkizler, Yay
Evlilikte uyumlu burçlar: Koç, İkizler, Yay

Aslan kişiliğinde canlılığı, yaşam gücünü, ihtirası ve asaleti temsil eder. Asla kendisinden şüpheye düşürmeyecek güçlü bir yapıya sahiptir ve son derece sıcak kalplidir. Bunun yanında kibirli, küstah ve kendini beğenmiş de olabilir. Eğer bu kötü huyları artarsa bencil ve çekilmez bir krala dönüşebilir. Organizasyon gücü çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için olmazsa olmazdır. Aslanlar genellikle sevimli ve iyimser kişilerdir. Kendilerine karşı hatalı davransanız bile, olgun bir şekilde tepki verirler. Ancak sabırlarını taşırırsanız, sert bir tavırla karşılaşabilirsiniz. Aslan insanları aile kurmaya karar verirlerse, dürüst, iyi kalpli ve sevgi dolu bir eş olurlar.

Aslan Burcu Erkeği
Aslan burcu erkeği, ılımlı, sevecen, zeki, romantik ve pratik tavırlarıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. İltifatlardan ve övgülerden çok keyif alır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde çevresine yakıcı bir etki gösterir. O, şefkatle koruyan, hassas bir şekilde seven, şövalye ruhlu bir sevgilidir. Gösterişten hoşlanır ve beğendiği kişiyi tavlamak için lüks hediyeler almaktan kaçırmaz. Bu burcun erkeği dostane tavırları ve girişken yapısıyla çok fazla dost edinir. Evlilikten hoşlanır ve evine bağlıdır. Çocuklarına düşkün ve sevecen bir baba olur.

Aslan Burcu Kadını
Aslan kadını, canlı, akıllı ve zariftir. Rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona oyun gibi gelir. İnsanları dişiliğinden ziyade sempatik yaklaşımı ve hoş sohbetiyle etkiler. Değişik insanlarla tanışmaktan ve dostluk kurmaktan fazlasıyla zevk alır, ancak herkesle yakınlaşmaktan hoşlanmaz. Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür. Evine bağlı ve eşine sadıktır. Zaman zaman içindeki emretme duygusu nedeniyle oldukça sert ve disiplinli bir yapı sergileyebilir. Yalandan nefret eder. Hislerine kapılmadığı sürece kafasını çok iyi kullanan ve her istediğini elde eden Aslan kadını çocukları söz konusu olduğunda tüm yelkenlerini suya indirebilir.

reklam