DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Yengeç Burcu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yengeç Burcu
reklam

Yengeç Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Ay
Grubu: Su
Uğurlu günü: Pazartesi
Uğurlu sayısı: 2
Uğurlu taşı: Yakut, aytaşı
En belirgin özelliği: Sadakat
En büyük emeli: Maddi güven
En büyük hatası: Dikkatsizlik
Zayıf noktaları: İnatçılık, saldırganlık, limoni tabiat
Aşkta uyumlu burçlar: Boğa, Akrep, Kova, Balık
Evlilikte uyumlu burçlar: Boğa, Akrep, Balık

Yengeç insanları duygusal yönden çok hassastırlar ve onlar için hissettikleri önemlidir. Duyguları çok kolay yaralanır, yanlış bir kelime ile derinden sarsılır ve yuvalarına çekilirler. Hatta haklı eleştirileri bile çok zor kabullenirler. Bu burcun insanları koruyucu ve himayecidirler. Bu daha çok ev ve aile içinde yoğunlaşır Bağlılıkları ile ünlüdürler, sadıktırlar . Yengeç insanı için hayat ancak ailesini, evini veya sevdiklerini güvenceye aldıktan sonra mükemmeldir. Para konusunda tutumlu insanlardır ve her zaman acil durumlar için bir kenarda para bulundururlar. Yengeç insanının iç dünyası karmaşık ve geniştir, bazen çok güçlü görünürler, bazen de bir çocuk gibi güçsüz olurlar. Bu burcun insanları genelde iyi niyetlidirler . Fakat Ay’ın hareketlerine bağlı olarak çok değişken olabilirler. Onların duygusal yönünü ve hislerini veya genelde yapılarını anlamak zordur.

Yengeç Burcu Erkeği
Yengeç burcu erkeklerinin nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur bir duruşu vardır. Duygusal yapısı oldukça hassastır. İlişkilerinde en önemli şey sevgi ve saygıdır. Keskin ve pratik bir zekaya sahip olan bu burcun erkeklerinin pratik bir zekası vardır. Olayları kolaylıkla çözümleyebilirler. Sevdikleri zaman tam anlamıyla sever ve kolay kolay vazgeçmezler. İlişkilerinde de partnerlerine fazlasıyla sadık olurlar. Bu burcun erkeklerinin en hoşlanmadığı şey kendilerine yalan söylenmesidir. Aile ve ev yaşantısına fazlasıyla düşkündür. Yengeç burcu erkeği su grubundandır. Bu nedenle suyu çok sever. Her gün banyo yapmaktan hoşlanır, temizliğine çok önem verir. Denize girmek ve su sporlarıyla uğraşmak onun için bir tutkudur.

Yengeç Burcu Kadını
Yengeç burcu kadını hoş bir mizaca sahiptir. Evcimen, sıcak kanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. Bu burcun kadınları evlerine, ailelerine ve geleneklerine oldukça bağlı olurlar. İdeal anneler genellikle bu burcun kadınlarından çıkar. Duygusal anlamda oldukça hassastırlar ve sezgileri kuvvetlidir. Etraflarındaki insanların onlara karşı niyetlerini çok kolay fark edebilirler. Yengeç burcu kadınları çok kolay incinip kırılabilir. Kendisini güçlü hissetmek için maddi bir güvencesinin olmasını ister. Eleştirilmeyi pek sevmeyen bu burcun kadınları, ilişki ilişkilerinde partnerlerine fazlasıyla sadık, fakat bir o kadar da kıskanç olurlar. Yengeç burcu kadınları romantik oldukları kadar maceraya da düşkündürler.

reklam