Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

YÜRÜYEN KÖŞK SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

0 347

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova Belediyesi öncülüğünde Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğiyle bu yıl 2.si düzenlenen ‘Yürüyen Köşk Satranç Turnuvası’ sona erdi.

- Reklam -

8 farklı ilden 161 sporcunun farklı kategorilerde mücadele ettiği satranç turnuvasında başlangıç hamlesini Yalova Belediyesi Başkanvekili Adil Ürekli yaptı. 2 gün süren turnuvada Yalova Belediyespor adına yarışan İsmail Tarık Baltacı Açık A Kategorisinde 1. oldu.

Katılım sağlayan tüm sporculara ve ailelerine teşekkür eden Başkanvekili Ürekli; “Mustafa Kemal Atatürk’ün kentimize en büyük mirası olan Yürüyen Köşk’ün adını taşıyan turnuvaya katılım sağlayan tüm sporcu kardeşlerimizin yapmış oldukları mücadeleden dolayı kutlarım. Turnuvada belediyemizin dışında emeği geçen Yalova Belediyespor Başkanı Resul Kocaağa’ya, Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Erkan Şat’a ve Turnuva Direktörü Ahmet Barış Eroğlu’na yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederim. Ayrıca Açık A Kategorisinde Yalova Belediyespor adına yarışan ve 1. olan İsmail Tarık Baltacı’yı da kutlarım” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.