Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

YTSO, Peyzaj ve Süs Bitkileri Fuarını ziyaret etti

0 10

8-11 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenen PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı, Yalova’dan üreticilerin de katılımı ile gerçekleştirildi.

YTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Şenel, Meclis Üyesi Fikret Baydemir ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tayfun Gülen, PSB Anatolia Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarına katılım sağlayan Yalovalı üreticilerimizin stantlarına ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

YTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan Şenel, “Önceki yıllarda festival olarak gerçekleştirilen ve bu yıl ilk defa uluslararası bir fuar olarak kapılarını açan fuar, ilimizde faaliyet gösteren süs bitkileri sektörü içinde çok önemlidir. Yalova’nın bir çiçek kenti olduğunu, Yalova’nın markasının çiçek olduğunu göstermek adına İlimiz üreticilerinin de fuarlara katılımını görmek bizleri oldukça mutlu etmektedir. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak ta, sektör temsilcilerimizle birlikte Yalova Çiçek Festivalini önümüzdeki dönemde gerçekleştireceğiz” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.