Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetimler Gerçekleştirildi

0 54
Vali Muammer EROL,  Koronavirüs (Covid19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla, İl Merkezi, Çiftlikköy ilçesi ve Altınova ilçesinde yoğunlaştırılmış dinamik denetim faaliyetlerinde bulundu.
İl merkezinde gerçekleştirilen yoğunlaştırılmış dinamik denetim faaliyeti esnasında Valimiz Muammer EROL’a, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Mustafa Bakçepınar, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Eyyüp Altınkıran, Çiftlikköy İlçesinde Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Altınova İlçesinde Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral eşlik etti.
Salgınla mücadele amacıyla alınan kararlar ve belirlenen önlemlerin tutarlılığının ve etkinliğinin yerinde tespiti amacıyla “Dinamik Denetim Süreci” çerçevesinde; Vali Muammer Erol,  Merkezde Yalı Caddesi, .İstanbul Caddesi ve Cumhuriyet caddesinde denetimlerde bulundu. Ardından Sahil bandında yer alan Elmakent, Ceylankent ve Aydınkent sitelerinde denetimlerde bulundu. Vali Muammer Erol, daha sonra Çiftlikköy ve Altınova ilçesinde yaptığı denetimlerde işyeri çalışanları ile vatandaşlarımızı kurallara uymaya davet etti.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.