Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalovalı raketler milli takımda

0 243

Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenecek olan milli takım kampına davet edildi.

2018-2019 faaliyet programında yer alan Yıldızlar Gençler Avrupa Şampiyonası öncesi sporcuların hem motive olmaları hem de fiziksel verimliliklerinin arttırılması hedefleniyor.1-5 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek olan kampa sporcularımız Ece Haraç, Tugay Şirzat Yılmaz, Bilal Selim Tok, Ekin Bahtiyar Toprak, Yücel Ocak ve antrenörleri Bayram Ali Yıldız ile birlikte milli takım kampına katılacak.

Masa tenisi kampının verimli geçeceğini belirten Yalova Belediyespor Kulüp Başkanı Resul Kocaağa; “Masa tenisinde oynayan sporcularımız Türkiye’nin en başarılı sporcularıdır. Gençlerimizin azmi, heyecanı ve başarısı Yalovalıların ve tüm Türkiye’nin göğsünü kabartıyor. Yıldızlar Gençler Avrupa Şampiyonası öncesinde sporcularımız İstanbul’da gerçekleşecek olan milli takım kampına davet edildiler. Şampiyona öncesi kamp sürecinin verimli geçeceğine inanıyorum. Avrupa’dan güzel sonuçlarla döneceklerine olan inancım tam” diyerek konuştu.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.