reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Yalovalı firma, Zuchex fuarında!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yalovalı firma, Zuchex fuarında!
reklam

15–18 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Zuchex’e, bu yıl Yalova’dan Atlantik Tüketim Malları Ticaret ve Sanayi, “Dose” markasıyla katılıyor. 

Tarsus Türkiye tarafından, T.C. Ticaret Bakanlığı, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), Züccaciyeciler Derneği (ZÜCDER) ve KOSGEB destekleriyle 32.’si organize edilen fuar, yurt içi ve yurt dışından 700 katılımcı firma ile yaklaşık 37 bin satın almacıya ev sahipliği yapacak. Yıl sonuna kadar 7 milyar doların üzerinde ihracat hedefleyen Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörüne yeni ticaret fırsatları, alternatif satış kanalları ve farklı pazarlara açılma şansı sunacak Zuchex 2022’de, 1 milyar doların üzerinde ticaretin gerçekleşmesi bekleniyor. 

Seçkin markaların heyecan verici koleksiyonlarını, sektör profesyonelleriyle buluşturan  Zuchex, yine tüm dünyadan binlerce satın almacıyı İstanbul’da ağırlayacak. Ev ve mutfak eşyaları dünyasına ilham veren yeniliklerin bir arada sunulacağı fuar, #buradaolmalısınız sloganıyla Tüyap Beylikdüzü’nde 14 salonda birden gerçekleşecek.

Zuchex 2022 hakkında detaylı bilgi ve online davetiye almak isteyenler, www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirler.

reklam