Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Yalova, yine yağmura teslim

0 176

Yalova’ya gece saatlerinde başlayan sağanak yağmur özellikle şehir merkezinde hayatı olumsuz etkiledi. Bazı iş yerlerini su basarken ekipler gece saatlerinde suyu tahliye etmek için yoğun çaba sarfetti.

Yalova’da gece saatlerinde başlayan sağanak yağış hayatı yine felç etti. En çok etkilenen bölgelerin başında ise kısa bir süre önce asfalt çalışması yapılan İstanbul Caddesi geldi. Cadde tamamen suyla kaplanırken bazı iş yerlerini su bastığı öğrenildi.

Esnaflar gece saatlerinde dükkanları kapalı olmasına rağmen iş yerlerine gelip suyu tahliye etmeye çalıştı. Yalova Belediyesi ekipleri de gece saatlerine kadar yoğun bir şekilde caddenin sudan arındırılması için çalışma yaptı.

Pek çok vatandaş kısa bir süre önce asfalt çalışması yapılan caddenin ilk yağmurda bu hale gelmesine sosyal medyadan tepki gösterdi.

Yağış tüm hafta sürecek

Yalova’da yağışlı hava hafta boyu sürecek. Meteoroloji İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre Yalova’da hafta boyunca aralıklarla sağanak yağış görülecek. Hava sıcaklıkları ise 18 ila 25 derece arasında değişecek.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.