Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Tutuk, Isparta’da toplantıya katıldı

0 14

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Milletvekilleri ve Belediye Başkanları ile Isparta’da bir araya geldi. Başkan Vekili Tutuk’a eşi Gökşen Tutuk da eşlik etti.

AK Parti Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının katılım sağladığı Isparta’da gerçekleştirilen istişare toplantısında Başkan Vekili Tutuk, yapılan toplantıdan arta kalan zamanda Milletvekilleri ve Belediye Başkanları ile görüşerek Yalova’da yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi.

Yapılacak olan istişare toplantısı öncesi ilk olarak Isparta, Güney Kent Gül Bahçesini ziyaret eden Başkan Vekili Tutuk ve heyet ardından Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdegirmen’i AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı ile birlikte ziyaret ederek, misafirperverlikleri için teşekkür ettiler. Yapılan görüşmeler ve karşılıklı istişare toplantısının akabinde Milletvekilleri, Belediye Başkanları günün anısına fotoğraf çektirdiler.

Çalışmalarımızı Anlattık

Isparta’da gerçekleştirilen toplantının verimli geçtiğini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Öncelikle bizleri en iyi şekilde ağırlayan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdegirmen’e teşekkürlerimi iletirim. Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı öncülüğünde, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımızın katılımlarıyla çok verimli toplantı gerçekleştirdik. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk ve kentimizde yapmış olduğumuz çalışmaları ve yapacağımız projeleri anlattık” dedi

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.