HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Yalçın’ın yerine Akbulak geldi

12 gündem maddesinin görüşüldüğü Çiftlikköy Belediye Meclisi’nde Nisan ayı oturumu Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın başkanlığında yapıldı.

AK Parti Grubu’ndan Melahat Yalçın’ın genel seçimlerdeki aday adaylığı sürecine dahil olması nedeniyle boşalan meclis katip üyeliğine, yapılan kapalı oylama ile Hamit Akbulak seçildi.

Yalçın’dan boşalan Çiçekçilik OSB Müteşebbis Heyeti yedek üyeliğine Hamit Akbulak. YAKAB Asil üyeliğine Harun Çetintürk, Tarihi Kentler Birliği asil üyeliği ve Marmara Belediyeler Birliği yedek üyeliğine Rıdvan Mutlu seçilen isimler oldu.

Meclis İmar Komisyon Raporu da görüşülerek, hazırlanan Gacık Köyü Yerleşim Planı’nın sınırlarının komisyon üyeleri ve köy muhtarınca yerinde incelenerek, varsa sıkıntıların giderilmesi ve son şeklinin verilmesi için komisyona ek süre verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.

2017 Mali Yılı Kesin Hesabı ve ekleri, değerlendirilmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilirken, kasis ve durak yerleri ile ilgili vatandaşlardan gelen taleplerin de incelenmek üzere Trafik Komisyonu’na aktarılması meclis üyelerince kabul edildi. Süyünç Kapalı Pazaryeri’nde haftanın bir gününün Zirvekent AŞ’ye 1 yıllığına tahsis talebi de oy çokluğu ile kabul edildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.