Vali Yılmaz, Ro- Ro terminalinde

0
29

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz kısa bir süre önce seferlerin başladığı Yalova RO-RO Terminali’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Tuğba Yılmaz’a Vali Yardımcısı Yıldırım Uçar, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, Jandarma Komutanı J. Alb. Ali Gemalmaz, Bursa Gümrük Muhafaza Kaçakçılık İstihbarat Müdürü Uğur Güleş, Gümrük Müdürü Murat Aydeniz, Liman Başkanı Yiğit Müstecaplıoğlu ve RO-RO Terminali Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Değirmenci eşlik etti.

Vali Yılmaz toplantıda terminal ve yapılan burada yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.  Yılmaz, RO-RO Terminalindeki depolama alanını ve Türkiye`de tek olan ithalat ve ihracat ürünlerini yerinde denetleyen Uluslararası Nakliyatçılar Derneği Laboratuarı’nda da incelemelerde bulundu.
Paylaş
Önceki İçerikOtopark düzenlemesine destek
Sonraki İçerikİnce’den Ahmet Yavuz açıklaması
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.