İnce’den Ahmet Yavuz açıklaması

0
123

Yalova Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Ahmet Yavuz’un, Yalova Belediyesi tarafından kiralanan bir işletmede geçtiğimiz günlerde darp edilmesi, Yalova’da büyük tepkilere neden olmuştu. Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce de duruma tepki gösterdi.
İnce, Vefa Salman’ın konuyu çözmesi gerektiğini, eğer çözmezse gereğini yapacağını ifade etti. İnce, yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Belediyenin yerinde, belediye şirketinin müdürünün gözü önünde, belediyeye iş yapan müteahhittin adamlarıyla birlikte bağımsız belediye meclis üyesini darp etmesini kınıyorum. Belediye başkanını bu konuyu çözmeye çağırıyorum. O çözmezse, benim gereğini yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.”

 

Paylaş
Önceki İçerikVali Yılmaz, Ro- Ro terminalinde
Sonraki İçerikSafkanlar, Köşk için koştu
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.