Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Transfer sezonu açıldı

0 9
Türkiye Futbol Federasyonu, 2020-2021 futbol sezonunda ikinci transfer ve tescil döneminin başladığını duyurdu. Profesyonel liglerde mücadele eden ekipler, devre arasında kadrolarını yeniden şekillendirme fırsatı bulacaklar. İkinci transfer ve tescil dönemi, 1 Şubat 2021 tarihinde son bulacak.
Türkiye Futbol Federasyonu, resmi internet adresinden yaptığı duyuruda ikinci transfer ve tescil döneminin 5 Ocak 2021 tarihi itibariyle resmen başladığını açıkladı. TFF’nin sitesinden yapılan açıklamada, 5 Ocak’ta start alan ikinci transfer ve tescil döneminin, 1 Şubat 2021 tarihinde sona ereceği belirtildi. TFF’den yapılan açıklama şöyle: “2020-2021 Futbol Sezonunda 2. Transfer ve Tescil dönemi bugün (5 Ocak 2021) başladı. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun aldığı karara göre, 2. Transfer ve Tescil dönemi 1 Şubat 2021 tarihinde sona erecek.”

Yalovaspor da transfer yapabilecek

Öte yandan profesyonel liglerde ikinci transfer ve tescil döneminin açıklanmasıyla birlikte Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta ilimizi temsil eden Yalovaspor da transfer yapabilecek. Oyuncu alıp, gönderme şansı bulunan Yalovaspor için de bu tarih, 5 Ocak-1 Şubat arasını kapsıyor.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.