Subaşı Belediyesi sokak hayvanları için sahada besleme çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.
Belediye ekipleri sokak hayvanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Belediye kış ayları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan ve sokaklarda yaşayan can dostlar için harekete geçti.
Bu kapsamda Subaşı Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından sokak hayvanları için belde geneline yerleştirilen çeşitli noktalara mama bırakıldı. Mama bırakılan noktaların dışında görülen sokak hayvanları ise görevliler tarafından beslendi.
Belde genelinde yaşayan sokak hayvanlarının sağlıklı yaşam sürmeleri adına düzenli olarak çalışmalar yaptıklarını kaydeden Belediye Başkanı Turan Canbay, “Sevimli dostlarımızın her zaman yanındayız. Sokaktaki canlarımızı ihmal etmiyoruz. Ekiplerimiz, beldemizde çeşitli yerlere konuşlandırdığımız besleme odakları ile canların yoğunlukta olduğu yerlere düzenli olarak mama bırakıyor” dedi.
Subaşı Belediyesi, sokakta yaşayan hayvanların beslenmelerini sağlamak için daha önce belirlenen yerlere mama bırakmaya devam edecek.