SGK’dan Yalovaspor’a ziyaret

0
56

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) Yalova İl Müdürü Mehmet Salih Aydın ve beraberindeki heyet, Yalovaspor Başkanı Av. Ali Demirhan ve yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.

Yalovaspor’un Yalova’nın değeri olmasının yanı sıra aynı zamanda SGK işvereni olması sebebiyle hem hayırlı olsun hem de işveren ziyareti gerçekleştirmek istediklerini dile getiren SGK Yalova İl Müdürü Mehmet Salih Aydın, kurum personelinin 2 bin işyerini ziyaret ederek devletimizin tanıdığı imkanlar hakkında bilgilendirmede bulunduğunu söyledi.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Yalovaspor Başkanı Ali Demirhan; “Biz her zaman devletimizin yanındayız. Yalovaspor’u layık olduğu yere taşımak için göreve geldik. Sizlerin görevinizi en iyi şekilde yapmanız için her zaman desteğe hazırız. Kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve halkımızın desteğiyle Yalovaspor’u şampiyonluklara taşıyacağız” diye konuştu.

Paylaş
Önceki İçerikİki OSB yatırımcısını bekliyor
Sonraki İçerikVatandaşın ayağına gidiyor
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.