Kaktüs’te bayram izdihamı

Blue Magazin Vedat Yılmaz, Çınarcık'tan bildiriyor

0
416

Yalova’nın ve Çınarcık’ın en gözde eğlence mekanlarından Kaktüs, Kurban Bayramı süresince kelimenin tam anlamıyla “full” çekti.

Yaz boyunca Çınarcık’ın sevilen sesi Mehmet Çevik ve ekibini ağırlayan Kaktüs, Kurban Bayramı’nda da eğlenmek isteyenlerin bir numaralı adresi oldu. Alaturkadan popa çok geniş bir yelpazede söylediği şarkılar ve kendine has sahne performansıyla yaz boyunca her akşam Kaktüs’te sahne alan genç sanatçı, bayramda Çınarcık’ı tercih edenlere unutulmaz geceler yaşattı. Kaktüs’te mekan tıka basa dolarken Mehmet Çevik ve ekibinin dans şovu da görülmeye değerdi.

Kurban Bayramı’ndaki gecede Kaktüs’te bir de oryantal sürprizi yaşandı. Çevik’in hareketli şarkılarına eşlik eden oryantal geceye renk kattı. Mehmet Çevik, eğlence hayatının geleneksel ritüellerinden olan “oryantale para takma” hadisesini farklı bir boyuta taşıdı. Genç sanatçı oryantale para değil kredi kartı taktı.

Kaktüs’te eğlence geç saatlere kadar sürdü.

Paylaş
Önceki İçerikÇiftlikköy’de 4 kata mahkemeden şok karar
Sonraki İçerikİki OSB yatırımcısını bekliyor
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.