Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

Safranspor tek yürek

0 155

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova Süper Amatör Küme’de şampiyonluk kovalayan Safranspor’da ikinci yarı öncesinde birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Süper Amatör Küme’nin tek namağlup takımı olan Safranspor camiası Yalova Uygulama Oteli’nde düzenlenen birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi. Ömür Geçkin’in organize ettiği yemeğe, Safran Köyü Muhtarı Hakan Saraçoğlu ve azaları, Safran Spor Kulüp Başkanı Yasin Yılmaz, Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan, Safran Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

- Reklam -

‘Şampiyonluğa inandık’..

Şampiyonluğa inanmış bir şekilde hareket ediyoruz diyen Safranspor Kulüp Başkanı Yasin Yılmaz, “Sezonun ilk yarısını iyi değerlendirdik ve namağlup olarak yolumuza devam ediyoruz. Teknik heyetimiz, futbolcularımız ve taraftarlarımız olarak şampiyonluğa inandık, çalışmalarımızı bu yönde ilerletiyoruz. Önümüzdeki ikinci yarının tüm takımlarımız adına kazasız, belasız, fair-play çerçevesinde dostane bir şekilde geçmesini temenni ediyorum. Futbolcu kardeşlerime sahada gösterecekleri performans için başarılar diliyorum. Safran Spor  kulübü olarak Yönetim kurulumuz ile, futbolcularımızla ve taraftarlarımızla çok iyi ve büyük bir aile olduk. Bu birlikteliğimiz devam ederse, çok iyi şeyler başaracağımıza inanıyorum. Özellikle bu sene şampiyon olacağımıza kalbi duygularımla inanıyorum. Sizlere de çok güveniyorum. Bu güzel gecemize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.