AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Öskan’dan muhteşem koro!

2015 Yılında Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal öncülüğünde Türk Sanat Müziği Korosu olarak kurulan ve bugün çalışmalarına Kaytazdere Gençlik Spor Kültür Sanat Derneği adı altında çalışmalarını genişleten koro muhteşem bir konser verdi.

Sanata ve insana verdiği değerlerle ve aynı zamanda çevre düzeni ve hayvan sevgisiyle de öne çıkan Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’ın ve yüzlerce vatandaşımızın katılımıyla gerçekleşen konserde 25 farklı eser seslendirildi. İzlemeye gelen misafirlerin Koromuzla gurur duydukları öğrenildi. Çok yakında gençlerimize yönelik farklı aktivitelere de öncülük edecek olan dernek çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ettiğini ispatladı.

Koro şefliğini Faruk Ömer Öskan’ın yaptığı konserin sunumunu Candan Şener gerçekleştirdi. Keman, Kanun, Klarnet, Ud, Gitar ve Ritm gibi çalgıların bulunduğu konserde tam olarak 45 kişi sahne aldı.

Böylesine büyük bir koroya sahip olmanın gururunu yaşayan Kaytazdereliler Belediye Başkanı Ali Kangal’a şükranlarını sundular. Yeni hizmete giren ve Resmi açılışı 1 Mart 2019 saat 14:30’da yapılacak olan Kaytadere Kültür Merkezi’nde bundan böyle bu tarz etkinliklere çok daha fazla yer verileceğini belirten Başkan, geçen seçimlerde halkımıza vadettiğimiz hizmetlerin %95’ini yerine getirdik ve bundan sonrada yolumuza istikrarla devam edeceğiz’’dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.