AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Ortak protokol imzalandı

Yalova Belediyesi ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şubesi ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi arasında ortak işbirliği protokolü imzalandı.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi Başkanı Mustafa Ürkmez ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şubesi Başkanı Şakir Güner ve yönetim kurulu üyeleri ile belediyede gerçekleştirilen ortak çalışma protokolü için bir araya geldi.

Şehitlere, gazilere ve onların yakınlarına minnet duyduklarını belirten Başkan Vefa Salman; “Şehitlerimizin emaneti olan yakınları ve gazilerimizle millet olarak her zaman gurur duyduk. Bu ülke topraklarında rahat bir şekilde yaşayanların onların yapmış olduğu fedakarlıklar sayesinde olduğunu herkes bilmelidir. Bu anlamda Gazilerimiz ve şehit yakınları için hizmet üreten derneklerimizle de ortak çalışmalar yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu karşılıklı protokolle neler yapacağımızı ve nasıl yapılacağının ana hatlarını çizen bir protokolü imzaladık. Herkese hayırlı olsun” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.