AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköy, imza şov yaptı

Bu sezon Yalova Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Çiftlikköy Belediyespor, 22 futbolcu ile sözleşme imzalayarak imza şov yaptı.

İmza törenine Çiftlikköy Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Ali Murat Silpagar’la birlikte, Kulüp Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, A Takımı ve Futbol Şube Sorumluları Aydın İncebiz ve Serkan Gedik ile birlikte futbolcular katıldı.

Önce sportmenlik

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, bu sezon öz kaynaklarına dönüş yaptıklarını ve şampiyonluk hedefi ile yola çıkmakta olduklarını dile getirerek, “Yaş ortalaması 21-22 olan çok genç bir takım kurduk. İddialıyız ama her şeyden önce zeki, çevik ve ahlaklı sporcular olarak Çiftlikköy’ü sahada en güzel şekilde temsil etmenizi istiyorum. Önce sportmenlik, sonra şampiyonluk” diye konuştu.

Özümüze dönüyoruz

Silpagar, futbolcuların tamamına yakınının Çiftlikköy’ün kendi içinden çıkardığı oyuncular olduğunu belirterek, “Bu anlamda Çiftlikköy Belediyespor, bu sezon benim de oynadığım 20-30 yıl önceki zamanlarda olduğu gibi kendi çocuklarına, özüne dönüyor diyebiliriz” dedi.  Başkan Silpagar, Çiftlikköy Belediyespor’un takım sporlarına yatırım yapacağını ve gelecekte profesyonel liglerde Çiftlikköy adını geniş kitlelere duyurabilecek çalışmalara eğilmek istediğini de sözlerine ekledi.


Teknik direktörlüğe Tamer Balkaş getirildi

Çiftlikköy Belediyespor A Takım Teknik Direktörü S. Tamer Balkaş olurken Yardımcı Antrenörlüğünü ise Orhan Bayraktar yapacak. Balkaş, yaş ortalaması 22 olan genç ve dinamik bir takım oluşturduklarını ifade ederek iç transferde Canberk İnce, Engin Demir, Anıl Karaduman, Samet Çoban’la anlaştıklarını, dış transferde ise Seyit Üstün, Ömer Ataman, Osman Günbaşaran, Olgun Tektaş, Kaan Arabacı, , Emirhan Urhan, Mahmut Ağırkan, Alperen Özpolat, Alptuğ Günay, Bünyamin Tutuğ’la sözleşme imzalandığını kaydetti.

Balkaş, “Ayrıca altyapıdan Enes Yıldız, Emirhan Dural, Eren Yaşar Yılmaz, Sinan Şimşek ve Anıl Karaduman’ı A takıma alarak gençlere yeni sezonda şans vermek istedik. Bir kaç noktaya takviye anlamında transferler devam edecektir. Bizi bu göreve layık gören Sayın Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a, Başkan Yardımcımız Abdurrahim Solmaz’a, A Takım ve Futbol Şube Sorumlularımız Aydın İncebiz ve Serkan Gedik’e teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı olmasını diliyorum” diye bilgi verdi. Kırmızı – siyahlı ekip yeni sezon hazırlıklarına önümüzdeki ay başlayacak.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.