AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Oto kiralamacılar dernek çatısı altında birleşti

Yalova’da faaliyet gösteren oto kiralamacıları dernekleşerek kurumsallaşma yolunda atılması gereken ilk attı

Murat Kalaycı’nın öncülüğünde kuruluş çalışmaları başlatılan Yalova Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (YOKKDER ) faaliyetlerine resmen başladı. Derneğin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olan Murat Kalaycı, derneğin il genelinde tüm oto kiralama firmalarını üye zincirine ekleyerek sektörün daha iyi hizmet vermesini hedeflediğini söyledi.

Müşterilerine daha iyi hizmet edebilmek adına yüksek profesyonellik ve ahlaki değerlerle, kanun ve devlet politikalarına uygun şekilde hareket eden, operasyonel araç kiralama ve kısa dönem kiralama endüstrilerinin tek koruyucusu ve referansı olmak amacında olduklarını kaydeden Kalaycı, şöyle devam etti:

“Derneğimizin amacını YOKKDER üyelerinin yüksek ahlaki ve profesyonel tutumunu sağlayarak müşterilerinin haklarını korumak. Sektörün, ilgili devlet kurumları ile iletişimini sağlayarak karşılıklı anlayışı geliştirmek ve arttırmak. Üyelerinin sürdürülebilir büyümesini ve ülkemiz ekonomisine katkısını arttırmak için çalışmak. Sektörü kamu karşısında tanıtmak. Ayrıca, ilişkili sektörlerler ile iletişimi ve işbirliklerini arttırmak.
YOKKDER üyelerini korumak ve geliştirmek, olarak sıralayabiliriz”
Dernek yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kalaycı, Başkan Yardımcısı Sait Yavuz, Genel Sekreter Kaan Tezcan,
Sayman Ahmet İnan, üyeler Coşkun Eroğlu, Fatih Erbil, Fatih Şenol.

Kalaycı, derneğin Türkiye’de 12. olduğunu da sözlerine ekledi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.