Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

Oral, sporcuları tebrik etti!

0 176

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Genç, Minik, Yıldızlar Yalova Tekvando Şampiyonasında dereceye giren Altınovalı sporcular, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gençlik Haftası nedeniyle düzenlenen Genç, Minik, Yıldızlar Tekvando Şampiyonasında dereceye giren Altınova Belediyespor Tekvando Takımı sporcuları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

“AZİMLE, DİSİPLİNLİ”

- Reklam -

Altınova’da spora ve sporcuya büyük önem verildiğini ifade eden spor hocaları, “Azimle, disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Hepsi pırlanta gibi gençlerimiz büyük bir şevkle antrenmanlara devam ediyor. Ailelerimiz de bu çalışmalarımıza destek verip, bizlerle iç içe oluyor. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz. Sporun yanında sosyal çalışmalarda da bulunuyoruz. Bizlere her türlü desteği veren ve çok önemli imkanlar sağlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a gençlerimiz ve aileleri adına teşekkür ederiz” dediler.

BAŞARILI SPORCULARA BURS

Yeni dönemde Türkiye derecesi yapan ve Milli Takıma seçilen sporculara belediye olarak burs vereceklerini ifade eden Başkan Oral, “Bu başarı bizleri çok sevindirdi. Tekvando konusunda ilçemiz çok önemli potansiyele sahip. Hocamız çok özverili çalışıyor. 100’ün üzerinde lisanslı tekvando yapan çocuğumuz var. Bu bizim için çok önemli. Ben tüm takımı kutluyorum” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.