Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

Köylerin sorunları masaya yatırıldı

0 155

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut Başkanlığında Köy Muhtarlarıyla toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya, İlçe Kaymakamı Cengiz Karabulut, İlçe Jandarma Komutanı, İl Genel Meclis Üyeleri, İlgili Kurum Amirleri ve Köy Muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasında Kaymakam Karabulut; muhtarlarımızla her ay düzenli olarak toplantı gerçekleştirdiklerini,  köylerimizdeki çalışmaları, yapılacakları, sorun ve dar boğazları masaya yatırmak için bir araya gelindiğini ifade etti.

Muhtarlar sorunlarını anlattı

Toplantıda, daire amirleri kurumlar tarafından yapılan çalışma ve hizmetlerle ilgili muhtarları bilgilendirerek, muhtarların talep ve sorunları değerlendirilirken, toplantıda muhtarlar da ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdi.

- Reklam -

KÖYDES yatırım programı

Toplantıda, sorunların çözüm yolları hakkında kurum yöneticileriyle karşılıklı olarak istişare yapılırken, 2019 yılı KÖYDES yatırım programı ve yürütülen diğer çalışmalar üzerinde durularak yapılacak ve yapılması gereken çalışmalar masaya yatırıldı.

Koordineli çalışma yapılacak

Muhtarların sorunları ile taleplerini de dinleyen Kaymakam Karabulut, sorunların çözümü noktasında ilgili tüm kurumların gereken hassasiyeti gösterdiğini ve koordineli bir şekilde çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.