Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Kartallardan birlik- beraberlik mesajı

0 146

Yalova Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen kahvaltı etkinliği kapsamında bu yıl da bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Yalova Beşiktaşlılar Derneği geleneksel olarak düzenlediği kahvaltı organizasyonunu bu yıl Bad Godesberg Parkı’nda bulunan Alaçatı Cafe’de düzenledi.  Yalova’da yaşayan tüm Beşiktaşlıları bir araya getirmeyi hedefleyen dernek yönetiminin organizasyonuna Yalova Valisi Muammer Erol, Yalovaspor Başkanı Onay Tuna, Yalova Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ayberk Arabacı ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Beşiktaş’a gönül vermiş Yalovalılar katıldı. Yalova Beşiktaşlılar Derneği yönetimi Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta şampiyonluğa oynayan Yalovaspor’a tam destek sözü verdi. Vali Erol, Ayberk Arabacı ve ekibine başarılar dilerken Yalovaspor’a verilen destek sözünden ötürü kutladı.

‘Kulübümüz adına yakışır işler yapmaya özen gösteriyoruz’

Yalova Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Ayberk Arabacı, “Yalova’da Beşiktaşlılar olarak sık sık bir araya gelip hem sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor hem de gönül verdiğimiz kulübümüzün adına yakışır işler yapmaya özen gösteriyoruz. Göreve geldiğimiz andan itibaren önemli yol kat ettik. Beşiktaş’ımızın adını en iyi şekilde temsil etmek en büyük amacımız. Bugünde Yalova’da yaşayan Beşiktaş’a gönül vermiş herkes bir araya geldi. Davetimizi kırmayan ve aramızda yer alan Valimiz Muammer Erol’a, Yalovaspor Başkanı Onay Tuna ve yönetici Vedat Akyol’a ve tüm Beşiktaşlılara teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.