Kanser hastalarına ücretsiz işletme

0
197

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Yalova’da hizmete giren ve kanser hastalarına ücretsiz hizmet verecek olan Hacıalioğlu Çiğ Köfte ve Pilavcım açılışını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta sonu bir takım açılışlara katılan ve bu açılışlar arasında yer alan Hacıalioğlu Çiğ Köfte ve Pilavcım açılışına da katılan Başkan Salman, Kanser hastalarına ücretsiz hizmet verecek olan işletmenin sahibi Hakan Kurt’a farkındalık yaratan uygulaması için teşekkür etti.

Yalova’da güzel yürekli insanlar olduğunu belirten Başkan Salman, “Yalova esnafı her zaman ilklere imza atıyor ve sürekli farkındalık yaratan uygulamalar gerçekleştiriyor. Hizmete açılan Hacıalioğlu Çiğ Köfte ve Pilavcım da bunlardan birisi. İşletme sahibi Hakan Kurt kardeşimizin kanser tedavisi gören hastalara kapılarını ücretsiz olarak açmaları farkındalık yaratan uygulamadır. Kendisini almış olduğu bu karardan dolayı kutluyor ve bol kazançlar diliyorum” dedi.


Paylaş
Önceki İçerikSafkanlar, Köşk için koştu
Sonraki İçerikKurtköy’e elektrik geldi
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.