Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Kadıköyspor ligi bekliyor

0 19

Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcilerimizden Kadıköyspor, 17 Nisan’da başlayacak yeni sezon için beklemeye başladı. Kadrosunu oluşturan Kırmızı-Siyahlılar, Teoman Parıltan yönetiminde hazırlıklarına da start verdi.

Pandemi nedeniyle 1 yıldır oynanmayan Bölgesel Amatör Ligi’nin 17-18 Nisan’da başlayacağının açıklanması sonrasında bu organizasyondaki temsilcilerimizden Kadıköyspor düğmeye bastı. Kırmızı-Siyahlılar, kendi tesislerinde yaptığı çalışmayla lig hazırlıklarına başlarken; transferde de kadronun büyük ölçüde tamamlandığı öğrenildi.

‘Lig başlayana kadar hazır hale geleceğiz’

Yeni sezonun tüm futbol camiasına hayırlı olması temennisinde bulunan Kadıköyspor Teknik Direktörü Teoman Parıltan, “Uzun bir aranın ardından ligimiz 17-18 Nisan tarihlerinde başlayacak. Yeni sezon şimdiden tüm camiamıza hayırlı olsun. Takımımızla ilgili olarak kadromuzu büyük oranda şekillendirdik. Yardımcılarımız ve kaleci antrenörümüzü de teknik ekibimize dahil ettik. Kendi tesislerimizde çalışmalarımıza start verdik. Lig başlayana kadar hazır hale geleceğiz. Yeni sezonda BAL’da mücadele edecek bütün takımlara şimdiden başarılar dileriz” şeklinde konuştu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.