Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

İtfaiye personeline teşekkür

0 29

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, 25 Eylül İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Yürüyen Köşk’te İtfaiye Personeliyle düzenlenen programa, Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahaddin Erbay, Ahmet Sarıduman, Naim Ardıç, Volkan Dadaoğlu, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Muharrem Bukan ile Çiftlikköy ve Çınarcık ilçe İtfaiye Müdürleri katılım sağladı. 

İtfaiye Haftası nedeniyle düzenlenen programda konuşma yapan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Modern teçhizat ve personeli ile sadece yangınlarda değil, sel ve depremler gibi tüm doğal afetlerde de halkımızın can ve mal güvenliği için 24 saat canla başla çalışmaktasınız. İtfaiye Teşkilatımız tüm ülkemizde olduğu gibi kentimizde de görevlerini en iyi şekilde icra etmektedir. Yapmış olduğunuz görev birçok riski beraberinde taşımaktadır. Ayrıca büyük sorumlulukları taşıyan bir mesleği en iyi şekilde kusursuz bir şekilde yapmak zorundasınız. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarınızı tehlikeye atarak, ailelerinizi geride bırakarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışmaktasınız. Sizlere Yalovalı hemşehrilerimiz adına teşekkür eder, 25 Eylül İtfaiyecilik Haftanızı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.