AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Hüseyin Gülerce’den bir garip seçim analizi

Yıllarca FETÖ yapılanması içinde yer aldıktan sonra 17-25 Aralık operasyonlarıyla birlikte yollarını ayıran yazar Hüseyin Gülerce, Beyaz TV’de yayımlanan Ortak Akıl programında ilginç bir seçim analizine imza attı.

Türker Akıncı’nın moderatörlüğünde yayımlanan programda yerel seçimlere ilişkin analizde bulunan Hüseyin Gülerce, konuyu Yalova’daki yerel seçime getirdi. CHP’nin Yalova’daki seçimi kaybedeceğini ileri süren Gülerce, bunun sebebini de katlı otoparkta kurulan pazaryerinde yürüyen merdivenlerin çalışmaması olarak gösterdi.

Hüseyin Gülerce, “Yürüyen merdivenler yaz boyunca 3 kez çalışmadı. Vefa Salman’ın Yalova’da belediye başkanı olarak çalışıp çalışmadığına örneğim budur. Başını yastığa koyduğu zaman nasıl uyuyorsun? Nasıl belediye başkanlığı yapıyorsun? Ben onun hergün başına bir adam dikerim. Sen bu yürüyen merdiveni yürütemiyorsan belediye başkanlığını yürütemiyorsun demektir. Göreceksiniz CHP Yalova’da seçimi kaybedecek” dedi.

Hüseyin Gülerce, Vefa Salman’ın aday gösterilip gösterilmeyeceğiyle ilgili soruya da “Ben ona karışmam. Muharrem İnce ile arası iyi değil” diyerek cevap verdi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.