AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

İyi Parti’de toplu istifa

İyi Parti Yalova İl Teşkilatı, genel merkezin aldığı karar sonrasında toplu halde istifasını sunduğu Merkez İlçe Başkanı Osman Kendir, bu süreçten yenilenmiş, daha güçlü ve daha kararlı bir yapı ile çıkacaklarını söyledi.

Olağanüstü genel kongre sonrasında Genel Başkanlığa yeniden Meral Akşener’in seçildiği İyi Parti’de Yalova teşkilatı toplu halde istifasını sundu. Teşkilatlardaki revizyon çalışmaları adıyla genel merkezin aldığı tavsiye kararını uygulayan il yönetiminin kararını Merkez İlçe Başkanı Osman Kendir açıkladı.

Kendir yaptığı açıklamada, genel merkezin tavsiye kararına uyulduğunu ifade ederek “İYİ Parti Yalova teşkilatı; bu süreçten yenilenmiş, daha güçlü ve kesinlikle daha kararlı bir yapı ile çıkacak ve hedeflerine daha sağlam adımlarla yürüyecektir. Bu süreçte yanlarında yürümekten ve birlikte iyi bir ekip olmaktan gurur duyduğumuz; başta kurucu il başkanımız Ünlem Üstel, seçim sürecinde seçilen il başkanımız – önceki dönem kurucu teşkilat başkanımız – Ayhan Küçük ve tüm il yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Eski yöneticiler görev alabilecek

Yeni oluşacak yönetimlerde eski yöneticilerin de bulunabileceğini kaydeden Osman Kendir, son olarak şunları kaydetti:

“Seçim sürecinde ve sonrasında yanımızda olan, ülkemizin geçirdiği zor durumlarda, ülkemize bir şekilde katkı sunmak, hizmet etmek isteyen herkese tekrar teşekkür ederim. Bu süreçte sormak istediğiniz her şey ve ziyaretleriniz için partimiz mesai saatleri içerisinde sürekli açıktır, partimize ve Merkez İlçe Başkanı olarak bana çekinmeden ulaşabilirsiniz”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.