AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Çukurköy yoluna sathi kaplama

İl Özel İdaresi tarafından köy yollarında yapılan sathi kaplama asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kılıç-Çukurköy yolunda da 4.5 km sathi kaplama yapıldı.
İl Özel İdaresi köy yollarının bakım, onarım ve yapımına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar sayesinde artık köylere ulaşım yaz ve kış kesintisiz yapılabiliyor. İlçe ve beldelerle ulaşımın sağlandığı yolların büyük bölümü sıcak asfaltla kaplanırken, bazı yollarda ise sathi kaplama asfalt çalışması yapılıyor. Bu kapsamda Kılıç-Çukurköy yolunun 4.5 kilometrelik bölümü de sathi kaplama ile kaplanarak iyileştirildi.

Hedeflerinin bozuk köy yolu kalmayana kadar çalışmayı sürdürmek olduğunu belirten İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, “Her yıl önümüze bir hedef koyuyoruz ve o hedefe ulaşmak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. Çalışmalarımız bozuk köy yolu kalmayana kadar devam edecek” dedi.
Köy yollarında süren çalışmaları yerinde inceleyen İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, ekiplerden bilgi de aldı. Vatandaşlar İl Özel İdaresi’ne teşekkür ederek, “Köylerimize eskiden malzeme döktürmek bile çok zor bir durumken, şimdi sıcak asfaltla kaplanıyor. Bu nedenle Yalova Valiliğine, Özel İdaremize ve İl Genel Meclisimize teşekkür ediyoruz” dediler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.