AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

MHP’de yeni başkan Bayraktar

MHP Çınarcık İlçe Başkanlığı görevine atanan Gökmen Bayraktar düzenlediği basın toplantısı ile yönetim kurulunu tanıttı.
Çınarcık Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Teşkilatı, Kırmızı Cafe Motel’de kahvaltı düzenledi. Kahvaltıda gazetecilere açıklama yapan Çınarcık İlçe Başkanı Gökmen Bayraktar, eski İlçe Başkanı Mustafa Nurten’in Teşvikiye Belediye Başkanı Adayı olacağı için görevinden istifa ettiğini söyledi. Bayraktar, şöyle devam etti:

“Genel merkezimizin talimatları ile ilçe başkanlığı görevine getirilmiş bulunmaktayım. Bizler yerel siyasetçi olduğumuzdan önceliklerimiz ilçemizin beldelerimizin sorunlarını gündeme getirmek sorunların çözümü konusunda muhalefet görevimizi yeri getirmektir. Sizlerle yapmış olduğumuz bu toplantımızın amacı ilçe yönetimimizin yapmış olduğu ve yapacak olduğu çalışmalarla ilgili bilgi paylaşımında bulunmak ve sizlerin sayesinde de halkımızla buluşmaktır”

Bayraktar, önlerinde bir yerel seçim olduğunu ifade ederek “Bizim belediyecilik anlayışımız iş başına geldiğinde Cumhuriyet meydanında ki çocuk parkını restore edip beş yıl sonra giderayak tekrar aynı parkı restore etmek olmayacaktır. Bizim önceliğimiz çocuklarımızın oynayacağı yeni parklar gençlerimizin spor yapacağı tesisleri yapmak olacaktır. Üzülerek görmekteyiz ki Çınarcık’ımızın beş yılı heba olmuştur verilen sözler tutulmamıştır yapılmaya çalışılan icraatlar ele yüze bulaşmış vaziyettedir Hatırlarsanız göreve geldiklerinde belediyenin borçlarını ödediklerini ve ödeyeceklerini iddia eden yerel yönetim şimdi sigorta borçlarını ödeyemez hale gelmiştir. Belediye ye ait hazine arazileri sigorta borcuna karşılık verilmektedir hiç bir yatırım yapılmadığı halde belediyenin borçları katlanarak devam etmektedir” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.