AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Güler: Çiftlikköy’ü kadınlarla büyüteceğiz

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, Dün yapılan Kadınlar programında yoğun katılımdam dolayı salona sığmayan kadınlardan özür diledi. Güler, ilçeyi kadınlarla yöneteceklerini ve büyüteceklerini söyledi.

Bugün ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Güler, CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, CHP Taşköprü Başkanı ve Adayı Nedret Gülen ile birlikte Yalova Güç Birliği’ne ziyaret gerçekleştirdi. Güler,  Dernek Başkanı İlhami Başkan ile yöneticileriyle yerel seçim hakkında görüş alışverişinde bulundu.

İşçilere projelerini anlattı

CHP’li Güler ve ekibi bir başka ziyaretlerini AYKA, Asil Tekstil ve KPI Çağrı Merkezi’ne yaptı. Burada Çalışan işçileri dinleyip, Çiftlikköy ile ilgili projelerini faaliyetlerini anlattı.

Güler: Kazanacağım

Güler yaptığı açıklama şunları söyledi: ‘’Çiftlikköy halkının karşısına çıkarken bu ilçede yaşayan her bireyin kendisinden birşeyler bulabileceği bir ekiple çıkmaya çalıştık. Bunun yanında eğitimli, vizyon sahibi, arkasında kiri ve pası bulunmayan bir ekip oluşturduk. Toplumun tüm kesimlerini ihmal etmeden, Güler yüzleriyle hemşehrilerimizle 31 mart’a kadar buluşmaya devam edeceğiz. Yüzümüz gülecek, Mart’ın sonu bahar, başaracağım, kazanacağım’’ dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.