DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Fenerbahçeli miniklerden teşekkür

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Fenerbahçeli miniklerden teşekkür
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Fenerbahçe Futbol Okulu’nda eğitim alan minik sporcuları, Antrenörleri Ümit Görtay ve velileri ile birlikte Belediye Encümen Salonu’nda ağırladı.

Geçtiğimiz günlerde Yalova Fenerbahçe Futbol Okulu’nda eğitim gören öğrencilerin, Fenerbahçe Futbol Takımı’nın antrenmanına gitme isteklerinin yerine getirilmesi için kulüp yetkilileri ile irtibata geçen ve bu isteklerinin yerini getirilmesini sağlayan Başkan Salman’a, veliler ve öğrenciler yaptıkları ziyarette teşekkür ettiler.

Ziyarette Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadını gezdiklerini ve takımın antrenmanına katıldıkları için çok mutlu olduklarını belirten veliler ve öğrenciler, Fenerbahçe Müzesi ile Fenerium mağazalarını da ziyaret ettiklerini söylediler. Mutlulukları yüzlerinden okunan öğrenciler, futbolcular ile tanıştıklarını ve Şükrü Saraçoğlu’na hayran kaldıklarını da sözlerine eklediler.

Futbol üzerine keyifli sohbetlerin yapıldığı görüşmenin sonunda Başkan Salman’a veliler tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Ziyaretin sonunda Başkan Salman öğrenciler ve velileri ile birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

reklam

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam