AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Euroleague heyecanı dev ekrandaydı

Üst Üste 3. Kez Final Four’a kalmaya hak kazanan Fenerbahçe Doğuş’un müsabakaları 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında kurulan dev ekranda izlendi.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatı ile 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanına kurulan dev ekranda tüm Yalovalılar maçı hep birlikte izleyerek sevinci ve üzüntüyü birlikte yaşadı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ında izlediği müsabakalarda Fenerbahçe Doğuş Zalgiris’i eleyerek final oynamaya hak kazandı. Pazar günü final’de Real Madrid ile karşılaşan Fenerbahçe Doğuş, Real Madrid’e 85-80 kaybederek Final Four’ı ikinci olarak tamamladı.

Müsabakalar sonuncunda bir açıklama yapan Başkan Salman; “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda özellikle gençlerimizden gelen talepler doğrultusunda 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanına dev ekran kurduk. Müsabakaları vatandaşlarımızla birlikte izleyerek hem sevince hem de üzüntüyü hep beraber yaşadık. Bu güzel müsabakalarda bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olan tüm Yalovalılara, tüm sporseverlere teşekkür ediyorum. Bize bu gururu yaşatan ve son saniyelere kadar mücadele eden Fenerbahçe camiasının her bir ferdini de kutluyorum” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.