AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Öztabak: 24 Haziran sonrası ekonomi iyi olacak

AK Parti Yalova İl Teşkilatı Yalova esnafını ve halkını gece-gündüz demeden ziyaret ediyor, ülkenin kaderini belirleyecek olan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde halkın desteğini istiyor.

Başkan Öztabak, ziyaretler esnasında “Ramazan ayının yardımlaşma, dayanışma, sabır ve bereket ayı olduğunu ifade ederek, Ramazan ayının tüm İslam alemine güzellikler getirmesini diledi.

İslam Aleminin Ramazan Ayı’na Kudüs’de Müslümanlara yönelik yaşanan İsrail zulmünün hüznü ile girdiğini ifade eden İl Başkanı Öztabak “Kudüs biz Müslümanların ilk kıblegahı ve en değerlimizdir. İslam alemi olarak Amerika ve İsrail’in Kudüs’e yönelik aldığı her türlü karar bizim için yok hükmündedir. Dünya üzerinde barış ve kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde başta Kudüs olmak üzere İslam dünyasının yaşadığı sıkıntıların bir an önce sona ermesi en büyük temennimizdir. Ramazan Ayı’nın bu manevi ikliminde dualarımız tüm İslam Aleminin birliği ve dirliği için olsun” dedi.

“EKONOMİ ÇOK DAHA İYİ BİR SÜRECE GİRECEK”..

Başkan Öztabak ülkedeki ekonomi spekülasyonlarına istinaden şu ifadeleri kullandı: “Cumhurbaşkanımız 24 Haziran sonrası ekonominin çok daha iyi bir süreç içerisine gireceğini söylemiş, bunu seçmenlerine vaadetmiştir. Seçimlerden sonra ekonomideki spekülatif dalgalanmaların sona erecek veya ciddi ölçüde azalacak olmasının temelinde, 16 Nisan referandumu sonrası Türkiye’nin içerisinde bulunduğu geçiş süreci yatmaktadır. AK Parti 2002’den bu yana, Türkiye ekonomisini dirençli bir yapıya kavuşturmuş, kriz ve operasyonlara karşı bağışıklı hale getirmiştir. Türkiye son 5 yılda yaşadığı siyasi ve toplumsal olaylara rağmen, ekonomide bu sayede ilerleme kaydedebilmiştir. AK Parti, bundan sonra da istikrarın teminatı olmaya devam edecektir.”

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.