AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Erzurum Mahallesi’nde iftar!

Altınova Belediyesi’nin geleneksel sokak iftarlarının ilki Erzurum Mahallesi’nde gerçekleşti.

Altınova Belediyesi’nin her mahallede bir iftar programı çerçevesinde Erzurum Mahallesi’nde düzenlenen iftarda vatandaşlar bir araya geldi. Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Erzurum Mahallesi’nde düzenlenen iftarda vatandaşlarla bir araya geldi.

Erzurum Mahallesi’nde yer alan ve ilçenin en büyük parkı olma özelliği taşıyan Hasan Çavuş Parkı’nda düzenlenen iftar, vatandaşların büyük bir katılımıyla gerçekleşti. İftar, olası yağmur yağışı nedeniyle kurulan çadırların içerisinde yapıldı. Birbirinden güzel ilahilerin okunduğu iftar yemeği, Kur-an tilaveti ve dua ile başladı.

İftara; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Bilal Ok, ve Ali Saruhan, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt da katıldı.

İftarda konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ramazan Ayı, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan önemli zaman dilimleri arasında yer almaktadır. Mahalleli vatandaşlarımızla birlikte iftar açmak bizim için büyük bir mutluluk” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.