AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

DSP’den tam destek!

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Demokratik Sol Parti yöneticileri ve gönüllüleriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Programda üyelere seslenen DSP eski İl Başkanı Cemal Bayram, Belediye Başkanı Vefa Salman’a tam destek olduklarını açıkladı.

Yerel seçimlerin önemine vurgu yapan DSP eski İl Başkanı Cemal Bayram; “Yalova’da Vefa Salman, demokrat belediyeciliğin en güzel örneklerini hayata geçirdi. Yalova’da siyasete partimizde başlamış ve çeşitli görevlerde bulunmuş bir arkadaşımız. Bizlere de her zaman destek oldu. Şimdi destek olma sırası bizde. Yalova’ya yapmış olduğu hizmetlerin devamı için bizler Başkan Salman’ın yanındayız. Halka dokunan, her zaman halkla iç içe olan Yalova sevdasını her fırsatta dile getiren ve bunu yaptıklarıyla da somut şekilde ortaya koyan Başkan Salman’ın yanındayız ve 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde kendisini destekliyoruz” dedi.

DSP heyetine yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlatan Başkanımız Vefa Salman, katılımlarından dolayı heyete teşekkür etti.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.