AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköy’de Güler sesleri yükseliyor!

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Nedim Güler, seçime az bir süre kala rakipleriyle aradaki farkı her geçen gün açıyor.

Güler ve ekibi Çiftlikköy Sahil Mahallesi’ndeki yürüyüşünde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Halkın ‘Güler Başkan’ tezahüratları yapması ilçede değişimin işaretini vermeye başladı.

Halktan yoğun ve sıcak ilgi

Seçim çalışmalarını gece gündüz sürdüren CHP’li Güler, Çiftlikköy’ün artık değişime ihtiyacı olduğunu ilçe halkının kendisine olan sıcak ve yoğun ilgiden memnun olduğunu 31 Mart’ta seçimi rakiplerine fark atarak kazanacağını belirtti.

‘Projelerimiz Çiftlikköy’e çağ atlatacak’

Güler, projeleriyle ilgili şunları söyledi: ‘’Yakın zamanda Çiftlikköy’e çağ atlatacak, nefes aldıracak, modern projelerimiz var. Yapacağımız güzel çalışmalarla ilçeyi kalkındıracağız. Çiftlikköy’ün sorunu parti sorunu değil. Çiftlikköy’ün sorunu bu güzel ilçeyi yönetenlerin vatandaşların derdini dert etmeme sorunudur. Yüzümüz gülecek, Mart’ın sonu bahar” dedi.

Güler, bu akşam saat 18:00’de 500 Evler’de

Bu arada CHP’li Nedim Güler bu akşam saat 18:00’de Çiftlikköy 500 Evler Meydanı’nda vatandaşlarla buluşuyor. Güler, Piyanist Mehmet eşliğinde yapılacak buluşmaya tüm 500 Evler halkını meydana beklediklerini açıkladı.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.