Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Deva’dan Kadın Millilere destek

0 18

Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu üyesi ve aynı zamanda Yönetim Kurulu üyesi olan İlker Çelik, Yalova Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Avrupa Şampiyonası (B) hazırlıkları kapsamında kamp çalışmalarına Yalova’da başlayan Tekerlekli Sandalye Kadın Milli Basketbol Takımı’na ziyarette bulundu.

Başantrenör Murat Saltan yönetiminde 90. Yıl Spor Salonu’nda antrenmanlarını sürdüren milli takım ile bir araya gelen Demirhan ve yönetimi, öncelikle DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını iletti.

Ziyarette DEVA Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu üyesi İlker Çelik yaptığı konuşmasında: “ Yalova Kurucu İl Başkanımız Mehmet Demirhan, Tekerlekli Sandalye Kadın Milli Basketbol Takımı’nın Yalova’da kampa girdiğini söylediği anda Yalova’ya gelme kararı aldım ve ardından sizler için özel olarak Yalova’ya geldim. Her daim yanınızdayız. Sizleri her zaman destekliyoruz. “ dedi.

Yalova Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan ise “şehrimizde sizleri ağırlamaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz. Sizleri her zaman destekliyoruz.” Dedi.

İl Başkanı Mehmet Demirhan, sporcuların yaşadıkları azmi ve başarıyı hissedebilmek adına Tekerlekli Sandalye Kadın A Milli Basketbol Takımı’nda Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nden Serra Uzun ile birlikte bir basket atışı gerçekleştirdi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.