Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Demirhan ve yönetiminden Yücel Aslan’a ziyaret

0 80

Demokrasi ve Atılım Partisi Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Sinan Patıl, il ve merkez ilçe yöneticileri 4 Şubat Perşembe Günü Yalova Müzisyenleri ve Sahne Sanatçıları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yücel Aslan ve yönetimine ziyarette bulundu.

Yapılan ziyarette Demirhan, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını iletti. Ardından DEVA Partisi’nin kuruluşundan bu yana gerçekleştirdikleri faaliyetlerden, partilerinin kuruluş amaçlarından, politikalarından, değer ve ilkelerinden bahsetti. DEVA Yalova tarafından dernek başkanına pandemi sürecinde müzisyenlerin yaşadıkları sorunlar soruldu ve bu sorunlara yönelik karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu. Yalova’nın yerel gündemi ve Türkiye siyaseti üzerine konuşmalar gerçekleşti.

Dernek başkanı tarafından Demirhan ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Ardından Demirhan ve yönetimi, Merkez İlçe Bilgi ve İletişim Sistemleri Başkanı Murat Yıldız’ın TEFAL Yalova Şube mağazasına ve Merkez İlçe Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı  Zafer Tezbiçer’in Kulis isimli dükkanına ziyarette bulundu.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.