Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Çiftlikköy’de yüz yüze eğitim ele alındı

0 23

Yalova İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol, Çiftlikköy, Taşköprü İlk-Ortaokulu ve Aksa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Okul müdürlerinden okullar ve yüz yüze eğitim süreci hakkında bilgi alan Müdür Yeniyol, sınıfları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.

Okulların salgın sürecinde ki işleyişi hakkında yerinde bilgiler alarak, okul yöneticileri ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, “Yaşadığımız bu salgın sürecinin eğitim öğretim faaliyetleri alanında sorunsuz bir şekilde yürütülmesi, salgında eğitim sistemimizin kademeli normalleşmesi ve öğrencilerimizin okullar ile buluşması bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Süreci bir ekip ruhu ile yürütüyor olmamız ise sorumluluk bilincinin gereğidir.” dedi.

Sergiledikleri özverili çalışmalarla eğitime önemli katkılar sunan okullarımızı ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol, bu çalışmalara emek ve destek veren herkese teşekkürlerini iletti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.