Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

MHP’den Özyiğit ve Oral’a anlamlı ziyaret

0 12

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz ve beraberindeki heyet, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Namık Öz ve beraberindeki heyet, bir süre önce babalarını kaybeden Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral taziye ziyaretinde bulundu.

“GÜNDEMİMİZ MİLLET VE MEMLEKET”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Başkanı Namık Öz, Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İrfan Şen, MHP Altınova İlçe Başkanı Serkan Dikyar ve MHP Altınova İlçe Başkan Yardımcısı Sinan İlbeği, bir süre önce babalarını kaybeden Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a taziye ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Altınova’da yapılan çalışmalar ve projeler hakkında misafirlerine bilgi veren Başkan Oral, “Cumhur İttifakının değerli ortağı MHP İl Başkanı Namık Öz ve MHP İlçe Başkanı Serkan Dikyar ve yönetici arkadaşlarımız misafirimiz oldu. Gündemimiz tabii ki millet ve memleket oldu. Yalova’mız, Altınova’mız için canla başla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.